HOLOGIC Selenia® Dimensions® vo FNsP F.D.Roosevelta v BB

Inovatívny mamografický systém Selenia® Dimensions® pomáha pri prevencii rakoviny prsníka už aj v BB.

 Mamografický systém Hologic  Selenia® Dimensions® 2D/3D poskytuje vysoko kvalitné zobrazenie s mimoriadne ostrým obrazom a výnimočne nízkymi dávkami žiarenia pre pacientku.

 

Hlavné benefity mamografického systému Selenia® Dimensions®

  • Skoršia detekcia -  Hologic 3D MAMMOGRAPHY™ dokáže detekovať až o 41% viac invazívnych druhov rakoviny v porovnaní s 2D mamografiou.
  • Väčšia presnosť. V porovnaní s 2D mamografiou výrazne zvyšuje pozitívnu prediktívnu hodnotu (PPV).
  • Klinická efektívnosť. Šetrí čas a náklady, vďaka výrazne nižšiemu počtu opakovaných vyšetrení.
  • 3,7 sekundový čas skenovania tomosyntézy bez ohľadu na hrúbku prsníka.

 

Ďalšie aktuality

Októbrová kampaň v médiách Článok od renomovanej prof. MUDr. Viery Lehotskej, PhD. - Rýchle a najpresnejšie mamografické vyšetrenie čítať ďalej... Mofixx v OÚSA Mofixx sa stal súčasťou operačných sál Kliniky onkologickej chirurgie v Onkologickoum ústave sv. Alžbety čítať ďalej... HOLOGIC 3Dimensions™ v nemocnici SNINA čítať ďalej... Podporné rameno pre endoskopickú kameru Inovatívne rameno, ktoré fixuje endoskopickú kameru v požadovanej statickej polohe a uľahčuje prácu chirurga. čítať ďalej... Lokalizačné ihly a Markery Inovatívne riešenia na lokalizáciu nádorov už desaťročia prispievajú k liečbe rakoviny prsníka. čítať ďalej... GUTTA na kongresoch a konferenciách čítať ďalej... Spoločnosť GUTTA Slovakia oslavuje ! 25 výročie našej spolupráce čítať ďalej... HOLOGIC 3Dimensions™ v OUSA Najinovatívnejší mamografický prístroj na bratislavskom skríningovom pracovisku. čítať ďalej... Čističky vzduchu AeraMax Professional 99,99% ÚČINNOSŤ VOČI KORONAVÍRUSU čítať ďalej... Certifikát ISO 13485 Spoločnost GUTTA je držiteľom certifikátu kvality ISO 13485:2016 čítať ďalej... Politika kvality spoločnosti GUTTA Našim cieľom je neustály rozvoj a dosiahnutie najvyššej kvality čítať ďalej... Štartuje skríning rakoviny prsníka Štartuje skríning rakoviny prsníka Ženy vo veku 50 až 69 rokov dostanú od zdravotnej poisťovne pozvánku na mamografické vyšetrenie. čítať ďalej... Nové detské centrum na liečbu ochorenia kostí v Bratislave Je to prvé komplexne vybavené osteologické pracovisko pre deti využívajúce denzitometer Hologic® Horizon A. čítať ďalej...