O spoločnosti

GUTTA Slovakia spol. s r.o. patrí medzi dlhodobých hráčov na trhu s distribúciou zdravotníckych zariadení a materiálov. Vďaka profesionalite, dlhoročným významným vzťahom a stabilnej pozícii na trhu, dokázala priniesť na slovenský, český a maďarský trh produkty od tých najvýznamnejších výrobcov na svete. 

Našu spoločnosť reprezentuje a tvorí tím odborníkov s dlhoročnými a rôznorodými skúsenosti ale so spoločným cieľom: túžbou skvalitniť a predĺžiť život pacientov pomocou distribúcie technologicky čo najdokonalejších diagnostických zobrazovacích systémov, ktoré uľahčia včasnú diagnostiku a liečbu.

Činnost spoločnosti

Sme certifikovaným distribútorom najmodernejších diagnostických a medicínskych zobrazovacích systémov, ktoré sú určené na to, aby slúžili potrebám zdravotnej starostlivosti o pacientov a distribútorom najmodernejšej digitálnej zobrazovacej technológie pre aplikácie vo všeobecnej rádiografii, mamografii a nukleárnej medicíny.

Naše portfólio sa snažíme neustále rozširovať o inovatívne ale hlavne kvalitné produkty. Okrem mamografických, bipotických a denzitometrických riešení, sa zameriavame taktiež na röntgeny s priamym prenosom do digitálnej formy pre aplikácie všeobecnej rádiografie, zobrazovanie s mini C ramenom pre ortopedické aplikácie a na nukleárnu medicínu. Naše portfólio sme rozšírili taktiež o inovatívne ablačné riešenia a čističky vzduchu AeraMax Professional.

Servis do 24 hodín

Našou prednosťou je taktiež certifikovaný profesionálny servisný tím, ktorý poskytuje našim zmluvným partnerom servis do 24 hodín od ohlásenia poruchy.

Naši partneri

Dlhoročné vzťahy a referencie sú dôkazom toho, že nám na našich obchodných partneroch a našich vzťahoch záleží a vážime si ich.

 

História spoločnosti