O spoločnosti

GUTTA Slovakia spol. s r.o. patrí medzi dlhodobých hráčov na trhu s distribúciou zdravotníckych zariadení a materiálov. Vďaka profesionalite, dlhoročným významným vzťahom a stabilnej pozícii na trhu, dokázala priniesť na slovenský, český a maďarský trh produkty od tých najvýznamnejších výrobcov na svete. 

Našu spoločnosť reprezentuje a tvorí tím odborníkov s dlhoročnými a rôznorodými skúsenosti ale so spoločným cieľom: túžbou skvalitniť a predĺžiť život pacientov pomocou distribúcie technologicky čo najdokonalejších diagnostických zobrazovacích systémov, ktoré uľahčia včasnú diagnostiku a liečbu.

Činnost spoločnosti

Sme certifikovaným distribútrom najmodernejších diagnostických a medicínskych zobrazovacích systémov, ktoré sú určené na to, aby slúžili potrebám zdravotnej starostlivosti o pacientov a distribútorom najmodernejšej digitálnej zobrazovacej technológie pre aplikácie vo všeobecnej rádiografii, mamografii a nukleárnej medicíny.

Naše portfólio sa snažíme neustále rozširovať o inovatívne ale hlavne kvalitné produkty. Okrem mamografických, bipotických a denzitometrických riešení, sa zameriavame taktiež na röntgeny s priamym prenosom do digitálnej formy pre aplikácie všeobecnej rádiografie, zobrazovanie s mini C ramenom pre ortopedické aplikácie a na nukleárnu medicínu. Naše portfólio sme rozšírili taktiež o inovatívne ablačné a laboratórne riešenia.

Servis do 24 hodín

Našou prednosťou je taktiež certifikovaný profesionálny servisný tím, kotrý poskytuje našim zmluvným partnerom servis do 24 hodín od ohlásenia poruchy.

Naši partneri

Dlhoročné vzťahy a referencie sú dôkazom toho, že nám na našich obchodných partneroch a našich vzťahoch záleží a vážime si ich.

 

História spoločnosti