HOLOGIC 3Dimensions™ v OUSA

Najinovatívnejší mamografický prístroj na bratislavskom skríningovom pracovisku.

Na Slovensku je rakovina prsníka najčastejším zhubným nádorom, ktorý sa vyskytuje u žien. Každý rok je u nás diagnostikovaných viac ako 2500 nových prípadov!

Mamografické vyšetrenie je v súčasnosti jediná metóda, vďaka ktorej je možné zachytiť aj včasné štádium rakoviny prsníka, keď má nádor len niekoľko milimetrov, kedy je ešte rakovina prsníka veľmi dobre liečiteľná, bez veľkého operačného zásahu, väčšinou aj bez chemoterapie či rádioterapie.

V bratislavskom Onkologickom ústave sv. Alžbety, ktorý je zaradený do zoznamu slovenských mamografických skríningových pracovísk, sme nainštalovali najinovatívnejší mamografický prístroj HOLOGIC 3Dimensions™.

HOLOGIC 3Dimensions™ je navrhnutý tak, aby poskytoval rádiológom najkvalitnejšie 2D snímky a 3D Tomosyntézu, pacientom zvýšený komfort a rýchlu a presnú diagnostiku a personálu zdokonalené pracovné postupy.

HOLOGIC 3Dimensions™

  • Najrýchlejšia tomosyntéza a najvyššie rozlíšenie – 3,7sek.
  • Technológia Clarity HD
  • Intelligent 2D ™ zobrazovacia technológia
  • Nízka dávka žiarenia
  • Skoršia detekcia, vyššia presnosť a klinická efektívnosť
  • SmartCurve™ systém
  • FDA certifikát

 

Ďalšie aktuality

Októbrová kampaň v médiách Článok od renomovanej prof. MUDr. Viery Lehotskej, PhD. - Rýchle a najpresnejšie mamografické vyšetrenie čítať ďalej... Mofixx v OÚSA Mofixx sa stal súčasťou operačných sál Kliniky onkologickej chirurgie v Onkologickoum ústave sv. Alžbety čítať ďalej... HOLOGIC 3Dimensions™ v nemocnici SNINA čítať ďalej... Podporné rameno pre endoskopickú kameru Inovatívne rameno, ktoré fixuje endoskopickú kameru v požadovanej statickej polohe a uľahčuje prácu chirurga. čítať ďalej... Lokalizačné ihly a Markery Inovatívne riešenia na lokalizáciu nádorov už desaťročia prispievajú k liečbe rakoviny prsníka. čítať ďalej... GUTTA na kongresoch a konferenciách čítať ďalej... HOLOGIC Selenia® Dimensions® vo FNsP F.D.Roosevelta v BB Inovatívny mamografický systém Selenia® Dimensions® pomáha pri prevencii rakoviny prsníka už aj v BB. čítať ďalej... Spoločnosť GUTTA Slovakia oslavuje ! 25 výročie našej spolupráce čítať ďalej... Čističky vzduchu AeraMax Professional 99,99% ÚČINNOSŤ VOČI KORONAVÍRUSU čítať ďalej... Certifikát ISO 13485 Spoločnost GUTTA je držiteľom certifikátu kvality ISO 13485:2016 čítať ďalej... Politika kvality spoločnosti GUTTA Našim cieľom je neustály rozvoj a dosiahnutie najvyššej kvality čítať ďalej... Štartuje skríning rakoviny prsníka Štartuje skríning rakoviny prsníka Ženy vo veku 50 až 69 rokov dostanú od zdravotnej poisťovne pozvánku na mamografické vyšetrenie. čítať ďalej... Nové detské centrum na liečbu ochorenia kostí v Bratislave Je to prvé komplexne vybavené osteologické pracovisko pre deti využívajúce denzitometer Hologic® Horizon A. čítať ďalej...