Čističky vzduchu AeraMax Professional

99,99% ÚČINNOSŤ VOČI KORONAVÍRUSU

 Začiatkom roka 2021 sme na Slovensku predstavili nový produkt, ktorý zdravotníckym pracovníkom a pacientom zabezpečí spoľahlivú antivírusovú ochranu počas celého pracovného dňa.

Certifikované čističky vzduchu AeraMax Professional poskytujú maximálnu ochranu  a sú efektívnym riešením do ambulacií, čakární a všetkých nemocničných priestorov. 

HLAVNÉ BENEFITY:

  • Vďaka laserovým senzorom fungujú automaticky a nepretržite monitorujú kvalitu vzduchu v celej miestnosti. 
  • Pri rýchlej a opakovanej výmene vzduchu dokážu zachytiť až 99,97% všetkých vzduchom prenášaných baktérií, vírusov a alergénov.
  • Za 1 hodinu vyfiltrujú vzduch v celej miestnosti 3 až 5 krát.
  • Používajú profesionálnu štvorstupňovú filtráciu.   ▪ predfilter ▪ uhlíkový filter ▪ True HEPA filter ▪ ionizátor

 

Nezávislé laboratórne testy preukázali, že čističky vzduchu Fellowes AeraMax Pro AM3 a AM4 účinne odstraňujú 99,9999 % vzduchom
prenášaného vírusu SARS-CoV-2.

Okrem toho nezávislé laboratórne testy v testovacej komore preukázali, že čističky vzduchu AeraMax Pro dokážu vyfiltrovať 99,99% ľudského koronavírusu 229E šíriaceho sa vzduchom už v priebehu 1 hodiny prevádzky.

 

 

Chráňme to, na čom záleží ! Ochráňte aj vy zdravie vašich zamestnancov a pacientov a doprajte im čistý vzduch bez vírusov a baktérií.

Ďalšie aktuality

Októbrová kampaň v médiách Článok od renomovanej prof. MUDr. Viery Lehotskej, PhD. - Rýchle a najpresnejšie mamografické vyšetrenie čítať ďalej... Mofixx v OÚSA Mofixx sa stal súčasťou operačných sál Kliniky onkologickej chirurgie v Onkologickoum ústave sv. Alžbety čítať ďalej... HOLOGIC 3Dimensions™ v nemocnici SNINA čítať ďalej... Podporné rameno pre endoskopickú kameru Inovatívne rameno, ktoré fixuje endoskopickú kameru v požadovanej statickej polohe a uľahčuje prácu chirurga. čítať ďalej... Lokalizačné ihly a Markery Inovatívne riešenia na lokalizáciu nádorov už desaťročia prispievajú k liečbe rakoviny prsníka. čítať ďalej... GUTTA na kongresoch a konferenciách čítať ďalej... HOLOGIC Selenia® Dimensions® vo FNsP F.D.Roosevelta v BB Inovatívny mamografický systém Selenia® Dimensions® pomáha pri prevencii rakoviny prsníka už aj v BB. čítať ďalej... Spoločnosť GUTTA Slovakia oslavuje ! 25 výročie našej spolupráce čítať ďalej... HOLOGIC 3Dimensions™ v OUSA Najinovatívnejší mamografický prístroj na bratislavskom skríningovom pracovisku. čítať ďalej... Certifikát ISO 13485 Spoločnost GUTTA je držiteľom certifikátu kvality ISO 13485:2016 čítať ďalej... Politika kvality spoločnosti GUTTA Našim cieľom je neustály rozvoj a dosiahnutie najvyššej kvality čítať ďalej... Štartuje skríning rakoviny prsníka Štartuje skríning rakoviny prsníka Ženy vo veku 50 až 69 rokov dostanú od zdravotnej poisťovne pozvánku na mamografické vyšetrenie. čítať ďalej... Nové detské centrum na liečbu ochorenia kostí v Bratislave Je to prvé komplexne vybavené osteologické pracovisko pre deti využívajúce denzitometer Hologic® Horizon A. čítať ďalej...